• |
ide | kryesore

Burri dyshonte se gruaja kishte koronavirus, e mbyll në banjë për të bërë karantinën

Pikante

Psikoza e koronavirusit nuk ka goditur vetëm Shqipërinë, por nga Lituania ka pasur edhe më keq. Në vendin baltik, një person ka mbyllur gruan e tij në banjë nga frika se ajo ishte infektuar pasi kishte takuar një kinez që ishte kthyer nga Italia.

Ajo arriti të telefonojë policinë që mbërriti në shtëpi. Burri tha duke u justifikuar se “e kishte futur gruan në karantinë pasi ishte konsultuar në telefon me mjekët”. Gjithsesi çështja u mbyll në paqe pasi gruaja nuk ngriti akuzë ndaj burrit i cili nuk u arrestua. Për të hequr çdo dyshim të tij, gruaja iu nënshtrua analizave dhe rezultoi negative. ©LAPSI.al


1 Comment

  1. UNE E DIJA SE NUK KISHTE ME KAR SE KY PALLOSHI JONE POR U GABOVA , BOTA ESHTE EMBUSHUR PLOT ME KARA TE LLOJEVE TE NDRYSHEM .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu