• |
ide | kryesore

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti del pozitiv me Covid-19

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, ka njoftuar se ka dalë pozitiv në testin për Covid-19. Hoti thotë se nuk ka shenja apo simptoma përveç një kolle shumë të lehtë.

Më tej, kreu i qeverisë së Kosovës njoftoi se për dy javët e ardhme do të jetë në izolim, ndërsa obligimet shtetërore do t’i kryej nga shtëpia.


13 Comments

  1. PO NGORDHI DULLA KOTI ,TE GJITHE SHPENZIMET I MBULON FAMILJA IME,PO QE NEVOJA EDHE BORGJE DO MARIM

  2. KA FJETE ME ISA MORINEN ,PRANDAJ ESHTE INFEKTUAR DULLA KOTI,SHUME SHPEJT EDHE BATON HAXHIU DHE HASHA DO TE DALIN ME COVID-19

  3. ky nuk esht i infektuem po po rren si isa e disa deputet te ldk ky ket e ben me qellim qe mos te trasin ne interpelanc apo raportim per cenin qe po bon biseda tradhtare kjo esht loja isa thaqi hoti

  4. O i shitur te Kill Gates dhe Sorrosi po del e verteta popujt po zgjohen 1 milione njerez u mblodhen ne Berlin kunder “plan-demise” kete te shtune dhe e zbythen policine gjermane. edhe po te analizosh shifrat fiktive te OBSH te infektuarit me vdekjet % perseri eshte shume e ulet! do jepni llogari para ligjit heret a vone per gjenocid dhe panik!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu