• |
ide | kryesore

Berguzar Korel ‘shpërthen’ ndaj serialit ‘Babil’: Nuk ju ndjek më

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori turk Halit Ergenc aktualisht po xhiron serialin “Babil”, ku ka rol kryesor.


Në jetën reale aktori është i martuar me Berguzar Korel dhe cifti janë prindër të dy fëmijëve. Berguzar së fundmi ka postuar në rrjetin e saj social, Instagram një pjesë nga seriali i filmit ku Halit mëson se fëmija nuk është i tij . Berguzar e ka postuar  këtë moment duke shkruar: “Nuk mund të na e bëni këtë. Jam lodhur me ju, nuk ju ndjek më”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu