• |
ide | kryesore

Ndjekësit i kërkojnë këngëtares të pranojë se është shtatzënë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Nicole Scherzinger po përflitet në media se është shtatzënë.


Nicole postoi muajin e kaluar foto në rrjetet e saj sociale ku i dukej barku i rrumbullakosur dhe fansat nisën spekulimet se është në pritje të një fëmije.Së fundmi, këngëtarja ka bërë një video në Tik Tok,ku është shfaqur e ulur në karrige.E veshur për të mos shkuar askund”, ka shkruar ajo. Menjëherë pas publikimit ndjekësit kanë komentuar duke i kërkuar këngëtares të tregojë se është shtatzënë pasi nuk mund të vazhdojë ta mohojë.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu