• |
ide | kryesore

FOTO/ Mbi shalën e një kali: gruaja e Icardit harron… rrobat

-Instant, Sport

Në të vërtetë e bëri. “Të bësh një hap të fortë”. Wanda Nara, gruaja e menaxherja e sulmuesit të PSG, Mauro Icardi, shkruan këtë frazë në një postim në Instagram. Argjentinasja shfaqet në foto mbi shalën e një kali dhe komplet nudo. Nuk i lë asgjë imagjinatës gruaja e Icardit që prej disa kohësh nuk kishte tërhequr vëmendjen mbi vete. Natyrisht deri më sot, sepse ky imazh do ti trazojë ndjenjat shumë ndjekësve të saj, me shumë mundësi edhe vetë sulmuesit të parisienëve. Kalërimi është mes pasioneve të saj e modelja ka dashur ti dedikojë një set fotografik kësaj dashurie.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu