• |
ide | kryesore

Britney Spears zbulon për fansat sesi arriti të humbasë peshë

-Instant, F1, Stil

Këngëtarja Britney Spears ka zbluar së fundmi për fansat sesi arrin të mbajë trupin në formë.


Përmes rrjetit të saj social, Instagram, Britney ka postuar një video  duke kërcyer dhe ka treguar se ka humbur peshë duke ngrënë në mënyrë të kontrolluar, pa shkuar në palestër apo mbajtur dietë. “Trupi im duket ndryshe në këtë video të re! Jo nuk kam mbajtur dietë. Kam mbajtur në kontroll sasinë e ushqimit që ha, gjë që është e vështirë kur vjen puna tek patatinat. Trupi im tani ndihet më mirë”- ka shkruar Britney.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *