• |
ide | kryesore

Zbulohet data e lancimit të sezonit të pestë ‘Lucifer’

-Instant, Paparazzi, Slider

Platforma Netflix ka zbuluar së fundmi se seriali  “Lucifer” do të rikthehet në maj me pjesën e dytë të sezonit të pestë.


Lajmi është bërë i ditur përmes një postimi në faqen e tyre zyrtare, Twitter.“Ne e dimë që më shumë episode janë ato që ju i dëshironi vërtet. Sezoni i pestë arrin në Netflix më 28 maj”, thuhejnë njoftim. Aktorët :Rachael Harris, DB Woodside, Lesley-Ann Brandt, Aimee Garcia, Tricia Helfer, Scarlett Estevez dhe Kevin Alejandro  do të jenë sërish pjesë e kastit.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu