• |
ide | kryesore

Aktori turk i jep fund lidhjes 3 vjecare

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat turke kanë raportuar së fundmi se aktori Çagatay  Ulusoy i ka dhënë fund lidhjes 3-vjeçare me partneren e tij, Duygu Sarisin.


Sipas tyre , Duygu ishte ajo që kërkoi ndarjen pasi nuk donte ta jetonte romancën e saj “me dyer të mbyllura”. Ndërkohë, që aktori, s i pyetur nga gazetarët për jetën e tij private refuzoi të jepte një përgjigje: “Nuk dua të flas për jetën time private. Puna dhe profesioni im janë në plan të parë për mua tani”, u shpreh Çagatay.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu