• |
ide | kryesore

Krahasimi i fotove/ Transformimi fizik i Elisës bëhet subjekt i fushatës

-Instant, Arkiva, Pikante

Autori i njohur i memeve në rrjetet sociale, Genc Sejko ka bërë target të tij ministren e qeverisë Rama. Ai ka botuar dy foto të Elisa Spiropalit pasi i ka hyrë politikës dhe pasi u bë drejtoreshë doganash dhe ministre. Ndonëse ndryshime të tilla drastike kanë bërë edhe Belinda Balluku apo Monika Kryemadhi, Seiko ka zgjedhur Spiropalin, për ti përshtatur slloganin: “Besojani transformimin e Shqipërisë, partisë që transformoi Elisën”.


©Lapsi.al


9 Comments

  1. kjo vdiste per peshk
    peshku eshte burim i OMEGA-3,
    i mire per sistemin imunitar…
    se di cilen pjese te peshkut pelqen
    koka peshkut ndoshta

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu