• |
ide | kryesore

“Shërbëtor i pushtetit…pederast, maskara…” Plas keq mes Frrok Çupit dhe Lefter Maliqit

Lajme

Debati mes deputetit në detyrë të Kuvendit, Lefter Maliqi dhe analistit Frrok Çupi ka degjeneruar në fyerje personale me tyre.


Gjatë emisionit televiziv “Breaking” ne Top News, ku në qendër të diskutimeve ishte procesi zgjedhor i 25 prillit, Maliqi iu drejtua Çupit duke i thënë se i shërben pushtetit.


Me pas debati kaloi në fyerje personale, ku Çupi i thotë maskara dhe idiot, ndërsa Maliqi i kthehet me fjalët pederast dhe palaço.

Pjesë nga debati:

Maliqi: E para unë nuk mbete i habitur që një pjesë e mediave shërben pushtetit e të drejtë kanë sepse është ky interesi i madh, por që të krahasojmë Edi Ramën me Tony  Blair Shqipërinë me Anglinë kjo…, Unë dhe me Turqinë pavarësisht se…

Çupi: Shko ti Lefter i dashur e krahasova unë, e krahasova unë dhe si shërbejë askujt

Maliqi: Një minutë, një minutë

Çupi: Edhe ti s’mund të më thuash mua sesi, dal, dal…, nuk të lë unë

Maliqi: Frrok, që i shërben, i shërben, rri rehat

Çupi: Edhe pse je polici nuk të lë

Maliqi: Kush është polic e di mirë, unë kam edhe shkollë edhe…

Çupi: Ore budalla, idiot, ore maskara

Maliqi: Ka më rrugaç se ty, ka më palaço se ty, më fëlliqësirë se ty

Çupi: Ore Maskara, unë nuk të lë o ndyrësirë, o pis, pis..

Maliqi: Pederast, palaço, mos më thuaj mua ashtu, qelbësirë, rrugaç, i blerë, i shitur

Çupi: Maskara burrë.


5 Comments

  1. Lene se per Frrok çupin e dine te gjithe se çfar plehu, lefeni, pederasti, kelyshi ,spiuni njeriu me i ndyre ne Europe eshte. Por ata qe e ftojne ne studio jane me Zi se ai

  2. Idioti i shekullit 21 populli vuan per cop te bukes dhe ky vazhdon te lavderoje qeverine e rrenimit ekonomik analisti medioker Frrok qupi m q si cizme sic ka hunden.

  3. Sh mire ja bere ketij spiuni te qelbur keti pederasti qe e fton eni kurva ne cdo emisionqe sa shohim ke ka ftuar e heqim se na dhembin syte nga ky plak me nje kembe ne varr

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *