• |
ide | kryesore

Kylie Jenner rikthehet me Travis Scott

-Instant, Paparazzi, Slider

Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë vendosur t’i japin një mundësi të dytë lidhjes së tyre.


 


Sipas ‘Entertainment Tonight’, ata janë parë të afërt me njëri tjetrin  teksa festonin ditëlindjen e reperit në Miami. Një burim i afërt ka konfirmuar rikthimin e Kylie-t me Travis.”Ata kanë patur një lidhje të fortë dhe po eksplorojnë marrëdhënien e tyre romantikisht përsëri.”, u shpreh burimi. Jenner dhe Scott filluan të dilnin së bashku në vitin   2017. Në 1 shkurt të 2018, cifti mirëpriti në jetë vajzën e tyre, Storimi.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu