• |
ide | kryesore

Scott Disick: Vajzat e reja duan të dalin me mua

-Instant, Paparazzi, Slider

Scott Disick ka folur në ribashkimin e “Keeping Up With the Kardashians” rreth jetës së tij personale.


Pasi u pyet nga moderatori Andy Cohen se përsse del vetëm me femra më të reja në moshë se ai, Scott tregoi se në fakt janë ato që duan të dalin me të.”Të gjithë gabojnë kur thonë që unë u shkoj pas ose kërkoj për vajza më të reja. Ato vijnë vetë tek unë, tërhiqen nga unë sepse dukem më i ri. Kjo është ajo që i them gjithmonë vetes”, u shpreh Disick. Cohen pyeti gjithashtu  Kourtney se si e kanë tani marrëdhënien me njëri-tjetrin.”Ndjej se jemi miq dhe bashkëpunëtorë të mirë. Do jemi gjithmonë një familje,” rrëfeu Kardashian.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu