• |
ide | kryesore

Video/ Super Broja: driblon tre herë kundështarin dhe shënon golin e avantazhit për Shqipërinë

-Instant, Sport, Video

Pothuaj njësoj si në ndeshjen e parë. Armando Broja futet nga pankina dhe ndëshkon Hungarinë, në një ndeshje që ishte e bllokuar në 0-0 deri në atë moment. Këtë herë shkodrani i ri i Southampton shënoi edhe më herët se në Elbasan Arena, por ajo që bën në fushë është fantastike. Tre herë driblon kundërshtarin në markaturë, që me marrjen e topit, e më një diagonale kirurgjike shënon avantazhin për Shqipërinë, në një ndeshje që vlen shumë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *