• |
ide | kryesore

Lana Del Rey i jep fund fejesës

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Lana Del Rey  është ndarë nga i fejuari i saj Clayton Johnson.


Një burim ka treguar për “The Mirror” se ata vendosën të ndaheshin pas problemeve që hasën gjatë izolimit.“Ajo është duke punuar për albumin e ri. Bllokimi pati vështirësitë e veta dhe ata fatkeqësisht kanë ndarë rrugët.”, u shpreh burimi. Lana u fejua me Clayton  dhjetorin e kaluar, disa muaj pasi u takuan përmes një aplikacioni takimesh.Para tij , këngëtarja ka qenë e lidhur me reperin G-Eazy në 2017.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu