• |
ide | kryesore

Partneri i Adele, shkaktari i anulimit të shfaqjes në Las Vegas

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se Adele anuloi koncertet në Las Vegas për shkak të problemeve me partnerin, Rich Paul.

Një burim ka treguar për mediat se ajo ka qarë gjatë provave dhe i  kandërprerë ato për të marrë në telefon Paul.”Ka telashe në horizont. Kjo është arsyeja pse ajo nuk mund të performojë”, u shpreh burimi. Adele u fotografua teksa hipte në një avion në Vegas  për në Los Angeles për të qenë me Paul menjëherë pasi zbuloi se do  anulonte shfaqjet.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.