• |
ide | kryesore

Një i dashur i ri për Fjolla Morinën

-Instant, Paparazzi, Slider

Fjolla Morina nuk mund të qëndrojë në vetmi. Duke qënë se kaloi një periudhë mjaft intesive dhe ndoshta stresuese, një dashuri e rendoshta është shpëtimi. Në amerikë do të thonin “To get over an ex boyfriend, find a new one” (Për të kaluar një ndarje, gjej një të dashur te ri). Kështu ndoshta është dhe teoria e Fjolla Morinës.


Fjolla ka publikuar disa imazhe ku duket një buqetë e madhe në formë zemre me trëndafila të kuq dhe shkronjën ‘F’. Jo vetëm kaq në disa imazhe të tjera duket edhe një letër me një dedikim romantik. “Të dua sot, nesër, javën tjetër, muajin tjetër, vitin tjetër deri në fund të jetës,”shkruhet në letër. Në foton e fundit të postimit, duket dhe fytyra e një mashkulli, të cilën Morina e ka mbuluar me një zemër.“Pa fjalë, më e lumtur se kurrë,”- shton më tej Fjolla.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *