• |
ide | kryesore

Kourtney Kardashian shfaqet me barkun e rrumbullakosur

Paparazzi, Slider


Kourtney Kardashian ka treguar barkun e rrumbullakosur për herë të parë që kur njoftoi shtatzëninë e saj gjatë fundjavës.

Në fotot e reja të shpërndara në Instagram , Kourtney shihet përballë bashkëshortit Travis Barker. Pamjet e tjera shohin Travisin teksa përkëdhel dhe puth barkun e Kourtney-t.“E mbingarkuar me mirënjohje dhe gëzim për bekimin dhe planin e Zotit”, ka shkruar ajo në postim.

Themeluesja e Lemme qëndroi në rreshtin e parë duke mbajtur një tabelë ku shkruhej, “Travis unë jam shtatzënë” . Pasi pa njoftim, Travis doli nga skena dhe i dha gruas së tij një puthje. Kourtney ndau një vështrim të momentit në mediat sociale, duke shpërndarë video nga njoftimi epik, si dhe klipin muzikor të grupit të vitit 1999.

Pas lajmit, një burim i tha ET se dyshja janë shumë të emocionuar.”Kourtney dhe Travis janë mbi re. Kjo shtatzëni është përtej ëndrrave të Kourtney. Kourtney dhe Travis ndihen sikur kjo është një nga gjërat më magjike që u ndodhi atyre dhe një mrekulli e plotë,” ndau burimi. “Ata janë shumë të emocionuar dhe mezi presin ta përjetojnë këtë shtatzëni së bashku,  të zgjerojnë e rrisin familjet e tyre”. “Kris dhe e gjithë familja e Kourtney janë të gëzuar për ta dhe fëmijët nga të dyja anët janë të emocionuar”, shtoi burimi. “Të gjithë e dinë se sa shumë e dëshironin këtë Kourtney dhe Travis dhe janë shumë të lumtur”.

Kourtney, 44, dhe Travis, 47, janë secili prindër nga marrëdhëniet e mëparshme. Kardashian ndan tre fëmijë, Mason, 13, Penelope, 10 dhe Reign, 8, me Scott Disick. Bateristi i Blink-182 është babai i Alabama, 19 vjeç, dhe Landon, 17 vjeç, të cilët i ndan me ish-bashkëshorten, Shanna Moakler./Lapsi.al

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *