• |
ide | kryesore

Mamaja e Beyoncé reagon ndaj aludimeve: Qesharake

Paparazzi, Slider

Tina Knowles mbylli thashethemet se vajza e saj Beyoncé udhëton me ndenjësen e tualetit e saj  personal gjatë turneut.


“Kjo është kaq qesharake,” tha ajo për TMZ të hënën. Knowles shpjegoi se fotografia e publikuar e një kontejneri të zi të etiketuar “BEYONCÉ TOILET SEATS” ishte thjesht një pjesë e setit të turneut botëror të këngëtares. “Këto janë tribuna që vendosin fansat quhen ndenjëse tualeti,” tha ajo. Knowles shtoi se ideja që vajza e saj të kërkonte ndenjësen e saj të tualetit të personalizuar për banjën ishte “shumë e cuditshme”.Thashethemet për Beyonce-n filluan në fillim të këtij muaji kur një burim i tha US Sun se krijuesja e hitit “Cuff It” mund të marrë gjithçka që dëshiron. “Beyoncé është një interpretuese kaq elitare që mund të kërkojë fjalë për fjalë çdo gjë,” pohoi burimi i brendshëm. “Ekipi i saj bën përpjekje të mëdha për të siguruar që ajo të ketë komoditetet e saj dhe një ndenjëse personale tualeti është e tillë.”

Ndërkohë, spekulimet për tualetin  nuk janë të parat me të cilat Beyonce është përballur që kur nisi turneun e saj në Stokholm, Suedi, në maj. Në fillim të këtij muaji, mamaja e saj adresoi lajmet se artistja ka anashkaluar qëllimisht emrin e Lizzo-s ndërsa performonte “Break My Soul (The Queens Remix)” pasi këngëtarja e “About Damn Time” u akuzua për ngacmim se*sual në një padi./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *