• |
ide | kryesore

Publikohet fotoja e parë e djalit të Rihanna dhe A$AP Rocky

Paparazzi

Rihanna dhe A$AP Rocky kanë prezantuar djalin e tyre të dytë, Riot Rose Mayers. Në foton e publikuar nga ET, dyshja shihet me djalin, i cili është i veshur me tuta rozë.


Në fillim të këtij muaji një burim i tha ET se emri i djalit  ishte një zgjedhje me rëndësi personale për çiftin. Ata madje mund të kenë lënë të kuptohet për emrin me zgjedhjen e veshjes së tyre në Met Gala në maj. “Jo të gjithë e dinë këtë, por Rock i do lulet – i pëlqen të ketë lule të freskëta në shtëpi, i pëlqen të dekorojë me lule”, tha burimi për ET. Trëndafilat, në veçanti, zënë një vend të veçantë në zemrën e Rihanna-s pasi janë lulet e saj të preferuara.


Në fillim të këtij viti, Rihanna befasoi fansat me njoftimin e dytë të shtatzënisë gjatë shfaqjes së pjesës së parë të Super Bowl LVII.  Një burim i afërt me ta tha: “Rihanna  thotë shpesh se kjo është arritja e saj më e madhe në jetë. Ajo dhe A$AP gjithmonë kanë dashur të rrisin familjen e tyre dhe të kenë një tjetër fëmijë së bashku.” Fëmija i parë i artistëve, RZA, lindi në maj 2022, dhe ata pozuan së bashku për British Vogue pak para Super Bowl./Lapsi.al

DIGGZY/ShutterstockLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *