• |
ide | kryesore

Dhunohet nga persona të panjohur Gjergj Zefi

Arkiva, Lajme, Të fundit
Zefi

Gjergj Zefi, administrator i portalit “Pamfleti.net” është dhunuar mbrëmjen e kësaj të marte nga persona të panjohur.


Policia njofton se nga një telefonatë në Sallën Operative ka marrë njoftim se në rrugën “Bardhok Biba”, persona të paidentifikuar kanë goditur me sende të forta një shtetas.Sipas policisë së Tiranës “pas verifikimeve të kryera ka rezultuar se personi i dëmtuar është shtetasi Gjergj Zefi, 52 vjeç (administrator i një portali), i cili aktualisht po merr ndihmën mjekësore.

Me marrjen e njoftimit, është ngritur grupi Hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve” – thuhet në njoftimin e policisë së Tiranës. ©LAPSI.al10 Comments

  1. Me mire ta kishin qi…. se do dhiste rehat dhe nuk kishte ku te ankohej,kjo qe i kane bere quhet shkerdhim dhe nuk mund te pranohet nga nga shoku Zef Sumpambuku,felliqesire i shkerdhym

 1. Mos e ka per humor ky!?
  Pamflet-e jane shkrime pa asnji te vertete,ato jane shkrime,skica etj, imagjinare vetem per humor.Pra nuk i merr kush seriozisht.
  Ky Pamflet Zefi a asht i vertete apo ashtu i’a dukur atyre druvareve te Rrahjave.

 2. Me shume shkruan pro Lulushit! Por edhe qivirine e derrmon! Ky eshte sulm ndaj gazetarise, keta qe nuk solidarizohen gabim e kane..dhuna shteterore po kalon ne nivel tjeter! Ju qe jeni pro qivirise, ju q*ft Kina nenen

  1. Eshte rrahur nga qeveria, me sakte nga Belinda se i nxorri sekretin qe s’ka gjimnaz plus ka qene kurve ne Greqi! Mire qe ka shpetuar pa vdekur sic vrau Rama gazetarin Kastriot Myftaraj! Te keqen e Berishes, keta te PS po kalojne te vrasja e rrahjet, tipike per shtete kriminale! Beni bee bee ju delet e qeverise se do ju vije rradha dhe juve ta pesoni nga psikopati Edver Drama

 3. Gjithmonë shkrime që dukeshin si shkrime të gazetave në kohën e diktaturës.Dhe Berishën e kishte në plan të parë duke shkruar me një mllef të paparë dhe më e bukura është se ishte Berisha që dënoi aktin e dhunës duke kërkuar nga qeveria të gjenden autorët.

 4. më sulmoni si cubat të fshehur pas makinave; nuk do ja arrini kurrë dhe për asnjë arësye…

  Nuk kam as frikë e as droje; cubat godasin pas shpine, trimat dalin përballë… Jam shumë më i fortë se ju mendoni…Cubat e Lumneshit te salih karaxhicit mbas kaq kohesh e bene ate per te cilin jane paguar nga parate e boronicave te shkelzenit,frika ne palce e familjes berisha nga gerdeci e 21 janari,i dhunuari Zefi flet me fakte.Ja dhe cubat e salihut qe komentojne kollaj,sikur ja hajne mutin salihut kur dhjet,vazhdoni hani mut o cecene

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *