• |
ide | kryesore

Detaje nga romanca e re e Tom Cruise

Paparazzi, Slider


Sipas një raporti, Tom Cruise është “jashtëzakonisht i sigurt” për romancën e tij të përfolur me Elsina Khayrova.

Aktori i “Top Gun”, 61 vjeç, u lidh fillimisht në mënyrë romantike me 36-vjeçaren ruse, javën e kaluar pasi dyshja u shoqëruan në një festë në Londër. Dhe duket sikur romanca e tyre e përfolur, e cila thuhet se po vazhdon prej “një kohe tani”, po forcohet.

“Ata janë shumë të lumtur”, tha një burim për Us Weekly. “Dhe Tom është jashtëzakonisht i sigurt se kjo do të funksionojë. Ata janë shoqëruar në klubin e preferuar të anëtarëve privatë të Tomit dhe shijojnë rregullisht çaj pasdite dhe darka  jashtë në Londër,” vazhdoi insajderi. “Tom është bërë një figurë e njohur në Londër. Ajo që filloi si një miqësi bazë u shndërrua shpejt në diçka më të veçantë.”

Cruise ka qenë i  martuar më parë me aktoret Mimi Rogers nga 1987 deri në 1990, Nicole Kidman nga 1990 deri në 2001 dhe Katie Holmes nga 2006 deri në 2012. Khayrova, nga ana e saj, bëri kërkesë për divorc nga oligarku rus Dmitry Tsetkov në vitin 2022. Ish-ët, të cilët u ndanë në vitin 2020, kanë dy fëmijë./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *