• |
ide | kryesore

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj i shkon në zyrë Ramës

Lajme, Të fundit

Ministri i brendshëm Fatmir Xhafaj po zhvillon një takim me Ramën pas akuzave të PD për vëllanë e tij.

Takimi i Xhafajt me Ramën po zhvillohet në Kryeministri.

Ndërkohë mëherët u fol për një dorëheqje të xhafajt, po Rama doli sot para mediave duke u shprehur se ai do të qëndrojë në krye të ministrisë së Brendshme.

3 Comments

  1. dhjerjet e jashteqitjet e stalinit,enverit e mao LUU ce dunit ruqi,rama xhafa po na bejn shtet me kokain tashem dhe piramida me zahon arkitekt.ky bastard njeri perdor edhe femijen dy vjeqar per te ber lajm.se mos e ka zahon bir te vetin e gregorin njerin ja beri rames kristaqi me makoqin e tjetrin gregori me sperm te dhuruar ne vjen.

  2. Duke e nisur qe nga avjonet e mushkonjave, pistave te avjoneve, radaret e skafeve , audi i samo qorrit qe zhduku timsat e cfare e cfare tha Sala e nuk dolen te verteta.
    Per te gjitha keto e sa e sa te tjerau mohua dhe u akuzuan si shpifje, nga ata qe rrenen e kan baz jetike
    Per keto arsye u be 21 Janari , e donin se sben qeverine, e moren me dhune e me 4 te vrare dhe per kete bejn fajtor PD
    Ore korfupsioni behet ne cdo shtet te botes, po kjo qe ben PS eshte krim kunder popullit tend.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu