• |
ide | kryesore

(FOTO) Këto janë dy të rinjtë shqiptarë që humbën jetën në rrënojat e urës në Xhenova

Lajme, Të fundit

“Marjus Djerri dhe Edi Bokrina, nga ana tjetër, ishin në furgonin Qubo të EuroPulizia. Duhej të shkonin në punë në një kompani në Rapallo. U nxorën nga rrënojat para mamasë, babait dhe grave të tyre”, shkruajnë mediat italiane, duke konfirmuar kështu edhe vdekjen e shqiptarit të dytë në tragjedinë e Genovas.


Marjus Djerri është 22 vjeça nga Shijaku, ndërsa Edi Bokrina mendohet se është nga Shkodra. Të dy kanë qenë duke udhëtuar me makinë për të shkuar në punë, por janë gjendur në vendin e gabuar në kohën e gabuar. Fatkeësisht të dy humbën jetën. Lajmi është konfirmuar edhe nga ambasada jonë në Itali.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *