• |
ide | kryesore

Jepen masat e arrestit për të arrestuarit e Niklës, 3 në burg…

Lajme, Të fundit

Gjykata e Krujës ka dhënë masën arrest me burg për 3 nga të arrestuarit e policisë në fshatin Nikël.

Prokuroria kërkoi arrest me burg për 5 të arrestuarit.


Në banesën e tyre u gjetën 2 pistoleta dhe 3 armë gjahu.

Arrest për Ylli Canga, Valter Bami dhe Skënder Leze ndërsa Lutfi Haka u la në gjendje të lirë.

Ndërkohë pritet masa për Marklen Hakën.

Aksionet e policisë u kryen 4 ditë më parë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu