• |
ide | kryesore

FOTO/ Për herë të parë, Xhisiela Maloku shfaq fytyrën e saj në publik

Lajme, Të fundit

Xhisiela Maloku, 25 vjeçarja e dhunuar dhe kërcënuar sistematikisht nga Rexhep Rrahja ka vendosur të flasë hapur për denoncimet që ka bërë.

Pasi është marrë në mbrojtje, ajo ka dhënë një intervistë që do të transmetohet në emisionin Open në Top Channel, ku duket se flet ndryshe, të paktën nga një pjesë e shkëputur në spotin e emisionit,(mund ta klikoni KETU) ku vajza flet për refuzimet që iu bënë nga policët për të marrë denoncimin dhe zvarritjen e procedurave të hetimit.

“Kur ekspertiza ime është bërë dy muaj më parë, pse duhet të shkojë në datë 25?” është deklarata e Xhensila Malokut, ne spotin e transmetuar në Top Channel.

Për herë të parë Xhisiela Maloku ka shfaqur edhe fytyrën e saj në publik dhe është vajza që shihni më lart.

6 Comments

 1. Une e pashe edhe fytyren e Xhiseles pas dhunes qe kishte pesuar nga monstra e rrahman Rajes. Ju lutem publikojeni edhe ate foto qe ta shohin dhe te sensibilizohen te gjithe dhe mos te ndalemi deri sa monstra te marr denimin qe meriton

 2. Denimi per te cilin po flasim, ka per te qene nje piknik disamujor dhe pas do vitesh, anetaresim te Nëna Parti.
  T’rroj’Partia!

 3. Me mire qe shfaqet me ze e figure, pasi nuk eshte faji i saj qe eshte dhunuar, kujdo mund ti ndodhi dhe ska pse i vjen turp. Turp e faqezeze atyre qe nuk i dhane mbrojtje dhe qe donin te fshihnin torturen dhe kercenimet e vazhdueshme ndaj saj.

 4. R. rraja dhe edi rama me banda e hajna duhet shkulur per rrajesh (rrenjesh. Deputetin tjeter te asaj zone pak jave me pare e perjashtoi pse tha se policia nuk po punon,ne fakt pati te drejt. Rama dhe koleget te i kerkojne falje.
  O popull a ke sy ? partite po ju perdorin ama kjo rilindja po ju perhdunon

 5. Ikni more kurvat e opozites, turp te keni qe e perdorni kete ceshtje per politike!!

  Kjo ceshtje ska lidhje fare me qeverisjen e shtetit ose Edi Ramen, kjo eshte ceshtje indivite dhe ligji e zgjedh..

  Ikni hani mut tani.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu