• |
ide | kryesore

Video/ River barazon finalen e Libertadores me Pratto

Sport, Video

Nuk ka fund finalja e Libertadores mes River Plate e Boca Juniors. Lucas Pratto ka barazuar rezultatin në Madrid, në minutën e 68 të ndeshjes, duke e cuar rezultatin e përgjithshëm në 3-3. Kombinim spektakolar i Millionarios dhe në qendër të zonës Pratto nuk gabon, duke barazuar rezultatin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu