• |
ide | kryesore

Ashley feston ditëlindjen, Cara e surprizon me dhuratën

Paparazzi, Slider

Ashley Benson festoi ditëlindjen e saj të 29-të me 18 dhjetor dhe në vend që të konsumonte një darkë me partneren, apo të festonin si një çift normal, Cara Delevigne rezervoi një muze të tërë për të. Supermodelja publikoi një foto të muzeut Historik të Londrës dhe burimet pranë tyre tregojnë se kjo ishte dhurata e saj për Benson.


Ata kaluan natën bashkë në ndërtesën historike dhe ishte drejtori i muzeut që konfirmoi se ai kishte dekoruar ambientin për dy persona. Dy vajzat mbërritën në Londër pak ditë më parë, duke konfirmuar se do të kalojnë bashkë edhe festën e Krishtlindjeve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *