• |
ide | kryesore

Paas kërcënimit terrorist, Borchard bëhet gazi i botës në rrjet (Shihni memet)

Pikante

Pasi i shpetoi nje vdekjeje te sigurte shefi i OSBE i ka çliruar muskujt e tendosur te rrjteve sociale duke u bere mjet gallate

 

L’image contient peut-être : 4 personnes, mème et texte L’image contient peut-être : une personne ou plus, personnes assises et intérieur

MOSMIRNJOHJA e ka emrin SHQIPTAR.
Ne grafike Berni trishtohet per ate qe i ndodhi dje poshte shtepise se tij….dhe jepet pas pijes….

L’image contient peut-être : 2 personnes, nuage, ciel et plein air

L’image contient peut-être : 1 personne, plein airO BERNDIIIIIIIIIIIIIIIIII !
Kjo eshte nje grafike paralajmerim per te gjithe nderkombetaret ….Per te qene me te kujdesshem ne deklaratat e tyre, sepse populli shqiptar me gjithe nenshtrimin e madh qe ka treguar, po shpertheu te gjen belaja….Nuk ka me te ndyre se shqiptaret kur shperthejne !!!!!
 

L’image contient peut-être : 1 personne, mème et texte L’image contient peut-être : 1 personne, texte

4 Comments

  1. nje tufe kazanxhijsh e debile te noterizuar qe e njohin politiken aq sa gomari muziken vene piken pas cdo fjalie idiote qe shprehin apo shkruajn.Mjerim kombetar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu