• |
ide | kryesore

Irina Shayk, për herë të parë në publik vetëm me vajzën (Foto)

Paparazzi, Slider

Divorci i Irina Shayk dhe Bradly Cooper ka qënë këto kohë kryefjalë e mediave rozë.

Pas udhëtimit të saj në Islandë dhe sfiladës në Itali Irina tashmë është kthyer një mami me kohë të plotë. Modelja ruse është parë së fundmi në rrugët e New Yorkut së bashku me vajzën e saj Lea De Seine.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu