• |
ide | kryesore

Irina Shayk, në krahët e një mashkulli tjetër (FOTO)

Paparazzi, Slider

Irina Shayk duket se e ka mbyllur përfundimisht kapitullin “Bradley Cooper”.

Kur ende kishte “shpresa” për një ribashkimes çiftit, modelja ruse është kapur mat sëfundmi nën shoqërinë e një mashkulli tjetër, në New York.


Modelja 33-vjeçare, e cila ka edhe një vajzë nga lidhja me aktorin, dukej më në formë se kurrë në fotot e publikuara në mediat e huaja, e qeshur dhe e lumtur duke shijuar bisedën.

Mashkulli i fotografuar pranë saj është Alec Maxwell, drejtori artistik i revistës “Vogue”. Megjithëse ende nuk mund të thuhet me siguri se ka një lidhje mes tyre, dyshja janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin, duke shkëmbyer shpesh përqafime. Kjo është hera e parë që Irina fotografohet dhe përflitet për një lidhje tjetër, pas ndarjes nga Breadly Cooper.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu