• |
ide | kryesore

Hazal Kaya shfaqet për herë të parë shtatëzanë

Paparazzi, Slider

Hazal Kaya i dha fund beqarisë  me aktorin Ali Atay në shkurt të këtij viti.

Dasma e tyre bëri bujë të madhe në media për shkak të diferencës së madhe në moshë të çiftit që është plotë 14 vite. Dhe me njherë pas lajmit të dasmës së saj u mësua se aktorja është në pritje të ëmbël. Ajo ka qënë shumë e rezervuar këto kohë përsa i përket daljeve të saj në publik.

Por ditën e djeshme ajo ka publikuar për herë të parë një foto ku shihet me barkun e rrumbullakosur dhe është në muajin e peste të shtatzanisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu