• |
ide | kryesore

FOTO PIKANTE/ Rrjeti mbushet me MEME për dhomën 700 euro/nata të Etildës

Pikante

Një seri memesh qarkullojnë në rrjetet sociale, pasi një ditë më parë, u publikuan disa fatura mbi udhëtimet e ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj, jashtë vendit. Përmes faturave të publikuara pretendohet se ministrja Gjonaj për një natë, në një hotel me 5 yje, ka paguar deri në 700 euro.


Pas publikimit të faturave, në rrjet kanë shpërthyer komente dhe meme, që kërkojnë dorëheqjen e Gjonajt ose largimin e saj nga Kryeministri, Edi Rama. Më poshtë mund të lexoni memet më pikante drejtuar ministres së Drejtësisë.


Image may contain: 1 person, smiling, shoes

Image may contain: 1 person, sitting and indoor


 Image may contain: 6 people, people smiling, text

Image may contain: 2 people, meme and text Image may contain: 6 people

 

4 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu