• |
ide | kryesore

Kendall, puthje në buzë me Bella Hadid (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Kendall Jenner postoi një video të saj ku shihet duke e puthur modelen Bella Hadid në buzë për ta festuar ditëlindjen e saj të 23-të.

Videoja është postuar në Instagram Story të Kendall dhe shkroi: “Urime ditëlindja sexy”. Ju rikujtojmë se modelet janë shoqe prej shumë kohësh dhe shoqëria e tyre vazhdon ende.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu