• |
ide | kryesore

MEME pikante/ Plas gallata në internet me Ramën dhe stadiumin e ri

Pikante

Pritej një festë për qeverinë inaugurimi i “Air Albania Stadium”, por gjithsesi tifozët kanë shpërthyer në thirrje kundër kryeministrit Edi Rama. Pas koreve “Rama ik” të shumta kanë qenë thumbimet për kreun e qeverisë edhe në rrjetet sociale.

5 Comments

  1. I pa fytyreshmi, i p moraleshmi, drogmeni, banditi, hajduti, meriton me shume. Ditet si Caushesku po i kalon, dhe si ai me sa duket do perfundoi. Qofte per te mire, qe te kete edhe ky popull rrugen e miresise qe deshiron dhe e kerkon.

  2. Kurre mos ikte para kohe! Vetem Psikopatia t’i thellohet se do kenaqen te gjithe shqiptaret kur t’i shfaqet demenca shehsht!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu