• |
ide | kryesore

Shqipëri-Francë, zhbllokojnë rezultatin gjelat me Tolisso

Sport

Në “Air Albania” kanë kaluar në avantazh gjelat në minutën e 9′. Tolisso ka ndëshkuar Berishën, duke shënuar golin e parë për të tijtë si dhe të parin personal me fanellën e Francës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu