• |
ide | kryesore

Demi Lovato, dyshime për shtatëzani

Paparazzi, Slider


Demi Lovato publikoi një fotografi në Instagram ku dukej sikur ishte shtatzënë. Në fakt, ajo po xhironte sezonin final të “Will & Grace” ku ka rolin e Jenny.

“E vërtetë apo e rremë”, shkruajti ajo në Instagram duke shtuar më pas hashtaget që zbulojnë gjithcka fshihet pas videos. Këngëtarja ka vetëm pak kohë që ka bërë publike lidhjen e dashurisë me Austing Wilson dhe fansat do e donin një fëmijë nga ata të dy. Megjithatë, duket se kjo nuk është ende në planet e ciftit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *