• |
ide | kryesore

Policia identifikon autorin e vrasjes së taksistit, disa të shoqëruar

Arkiva, Lajme, Të fundit

Krimet e Rënda në Policinë e Tiranës duket se kanë identifikuar autorin e vrasjes së taksistit 71-vjeçar Abdulla Budlla.

Ka nisur një operacion policor dhe janë shoqëruar disa persona në zonën e Rinasit dhe Niklës, raportoi pak minuta më parë televizoni news 24.


Adbulla Budlla është qëlluar me 7 plumba nga një makinë në lëvizje, por në vendngjarje nuk janë gjetur gëzhoja. Kjo duket se flet për një krim të organizuar, gjë që përjashton mundësinë e ndonjë vrasjeje pas një konflikti të çastit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu