• |
ide | kryesore

Dhunuan gratë, policia prangos dy burra në Shkodër

Arkiva, Lajme

Dy shtetas kanë përfunduar në prangat e policisë pasi akuzohen për veprën penale “dhunë në familje”.


Të arrestuarit janë: “ P. B., 43 vjeç, banues në fshatin Bleran, Shkodër, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij; E. Gj. 44 vjeç, banues në Shkodër, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, në prezencë të fëmijëve të mitur”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu