• |
ide | kryesore

(VIDEO) Gjendet i pajetë 29-vjeçari që masakroi me thikë bashkëshorten shtatzënë në Fier

Arkiva, Lajme, Të fundit

Vetëvritet Demokrat Medinaj, 29-vjeçari që masakroi me thikë bashkëshorten e tij mbrëmjen e kaluar në Fier.

Në videon më poshtë duket vendi ku u gjet i vetëvrarë Medinaj, në fushën e mbeturinave në Fier.


Bashkëshortja e Medinajt, Irvana Hyka u vra nga i shoqi në banesën ku jetonte në lagjen “Sheq i Madh” në Fier.

Familjarët e viktimës shprehen për mediat se viktima ishte shtatzënë në javën e 6-të dhe i shoqi e ka qëlluar 31 herë me thikë duke i marrë jetën. Ndonëse fillimisht u raportua se autori i krimit ishte me probleme të shëndetit mendor, babai i vajzës ka thënë se kjo gjë nuk është e vërtetë. ©Lapsi.al 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu