• |
ide | kryesore

I rrëmbyen nga dora çantën zviceranit, arrestohen tre të rinj në Përmet

-Instant, Lajme, Të fundit

3 të rinj 17 vjeçarë janë vënë në pranga pasi akuzohen se i kanë vjedhur çantën një turisti. Sipas informacionëve të policisë të ndaluarit janë: shtetasit H. Ç., 17 vjeç, F. M., 17 vjeç dhe A. P., 17 vjeç, pasi në bashkëpunim me njeri-tjetrin, i kanë vjedhur shtetasit zvicerian çantën e dorës.


Materialet i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Përmet për veprime të mëtejshme.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu