• |
ide | kryesore

Arrestohet personi që vuri tritolin në shtëpinë e Armand Dukës

Arkiva, Lajme, Të fundit

Është arrestuar pak çaste më parë personi që dyshohet se ka vendosur lëndën plasëse në shtëpinë e kreut të FSHF-së Armand Duka mbrëmjen e së hënës.

LAPSI.al mëson nga burimet në polici se personi i ndaluar është Arlen Hasanaj. Ai është nga Durrësi dhe është një banor i lagjes ku banon Duka. Policia nuk ka dhënë ende një njoftim për rrethanat dhe motivet e sulmit. 


Ngjarja ndodhi rreth orës 22.30 të së hënës kur një sasi tritoli shpërtheu në derën e jashtme të banesës së Dukës, por përveç dëmeve materiale nuk pati persona të lënduar.

7 Comments

 1. Kot e keni arrestuar se nuk e ka vene ai dinamitin .
  E ka vene Lali Eri me kapuc ne koke dhe me atlete te bardha.
  Ah sa i poshte eshte ky Lali Eri .

  1. Ska nevoje te veje kapuc Lali Eri se doli tull hapur ne kamera duke i bere presion. Ai me kapuc eshte noj rilinds si puna jote debatikas per ti “dhene nje dore” lali Erit se e ka dhe qejf kete fraze. Yt te qifsha robt, ca paskeni qene rrace e keqe!

 2. Më fyeu rëndë…….
  ….S’i durojme dot cibanet e huaj……
  Hahahhahahaahahaha o patronazhiste me skenare gati!

  (Po kur thone qe ‘u pergjua Veliaj’……)

 3. ky fukarai Hasanaj eshte paguar nga Duka te veri nje pako me fishekzjarre te dera e Dukes saper te bere zhurem qe pastaj Duka te kerkoj azil se i “rrezikohet “jeta ne Shqiperi dhe te iki bashke me parate e vjedhura dhe te droges bashke me vellain e vete Kjo erdhi direkt sapo u hapen hetimet per kete loqen Duka Kaq mund te shkoje zgjuarsia e ketyre katunarve te Shijakut

  1. Hahaha o ca mjerani qe je mer sufllaqe moterqire. Po pse ca eshte Duka, morracak sufllaqesh qe e ka stisur kete te kerkoje azil se nuk ngopet me sufllaqe si ty?😂 E cna myten “parizienet” e Ures Vajgurore mer ja qifsha robt Lali Erit dhe Paulint😂😂😂

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu