• |
ide | kryesore

Pas tragjedisë në Astroworld, Travis Scott ngjitet sërish në skenë

Paparazzi, Slider

Travis Scott performoi në publik për herë të parë që nga Festivali i tij vdekjeprurës Astroworld. Reperi u shfaq në festën e Çmimit të Madh të Miami të megaclub E11even të shtunën mbrëma.

Ai performoi hitet “Antidote”, “Highest in the Room”, “Pick Up The Phone”, “Goosebumps” dhe “SICKOMODE”.


“Turma po këndonte çdo fjalë të këngëve të tij”, tha një burim për Page Six.

Scott ka qëndruar larg mediave dhe koncerteve që nga përplasja katastrofike e turmës në Astroworld, që çoi në 10 viktima dhe qindra të lënduar, megjithëse ai performoi në disa ngjarje private.

Sidoqoftë, performanca e tij E11even të shtunën mbrëma shënoi daljen e tij të parë publike pas Astroworld.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.