• |
ide | kryesore

Një 70-vjeçare gjendet e pajetë në liqenin e Butrintit në Ksamil

Arkiva

Një grua është gjetur e pajetë në liqenin e Butrintit në Sarandë. Policia e cilëson ngjarjen aksidentale.


“Më datë 16.06.2022, rreth orës 14:17, në vendin e quajtur “Manastiri”, Ksamil, dyshohet se është mbytur aksidentalisht, në liqenin e Butrintit, shtetasja V. B., rreth 70 vjeçe”, njofton policia e Sarandës.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.