• |
ide | kryesore

Mick Jagger fejohet në moshën 79-vjeçare

Paparazzi, Slider

Ikona e rock-ut, Mick Jagger ka njoftuar fejesën e tij me të dashurën e tij prej kohësh, Melanie Hamrick.


Fejesa e muzikantit 79-vjeçar me 36-vjeçaren Hamrick pason muaj spekulime, pasi ajo vendosi një unazë në gishtin e saj të fejesës si një “unazë premtimi”. Ish-balerina  thuhet se ua ka dhënë lajmin miqve në një udhëtim të fundit në Nju Jork, ka pohuar një burim i afërt.Një burim i tha The Mirror: “Melanie ishte në Teatrin Amerikan të Baletit dhe po u thoshte miqve të saj se ishte fejuar me Mick. “Ajo zbuloi se unaza e saj është një unazë fejese dhe tani  është e fejuara e tij. Familja e saj gjithashtu e ka kuptuar që ata janë fejuar dhe janë të emocionuar.” Burimi shtoi: “Nuk ka plane për martesë, por do të thotë shumë për Melanie të fejohet . Të gjithë miqtë e saj janë të lumtur për të.”

Hamrick u takua me Jagger nëntë vjet më parë në një koncert në Tokio dhe ndajnë një djalë gjashtë-vjeçar që quhet Deveraux.  Kur u pyet për unazën në nëntor, zonja Hamrick tha: “Mick ma dha unazën? Po. “A është për atë gisht? Po.”/Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *