• |
ide | kryesore

U përplas me bordurat te Diga e Liqenit, identifikohet drejtuesi i mjetit

Lajme, Të fundit

Policia rrugore e Tiranës ka identifikuar drejtuesin e mjetit “BMW X6” që përfundoi në pedonalen e digës së Liqenit Artificial.


Bëhet fjalë për një djalë të moshës 26 vjeç nga qyteti bregdetar i Durrësit, teksa dyshohet se ka qenë duke lëvizur nga “Rruga e Kosovarëve” në drejtim të digës.Gjithashtu dyshohet se i riu mund të ketë qenë në efektin e alkoolit apo të substancave narkotike. Policia e Tiranës po punon për kapjen e tij dhe shoqërimin për kryerjen e veprimeve hetimore.2 Comments

  1. Identifikohet mosha jo emri. Djali ndonje deputeti a drejtori do jete..ska se si te besh gjithe ate zhurme dhe te largohesh..plus qe po te kishte qene me drogera gjera do ishte palosur ne vend, sdo kishte ikur dot. Hajde te rroje Edi Rama po vari karin njerezve qe po ikin mish per top..imagjino te ishte diten cfare pasojash do bente

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *