• |
ide | kryesore

Si përfundoi martesa e parë e Meghan Markle

Paparazzi, Slider
Meghan Markle

Meghan Markle, e cila u martua me burrin e saj të parë Trevor Engelson në vitin 2011, thuhet se i dha fund martesës së saj në një lëvizje ‘të ashpër’ duke i dërguar unazat e saj të martesës dhe fejesës tek ish-bashkëshorti i saj.


Meghan dhe Trevor, të cilët prodhuan filmin e Robert Pattinson në vitin 2010 “Remember Me”, në të cilin ylli i Suits kishte një rol të shkurtër, u ndanë në vitin 2013. Thuhet se divorci i la të shokuar miqtë e ngushtë dhe të dashurit e ish-çiftit.Një libër i ri “Meghan: Një Princesha e Hollivudit”, shkruar nga biografi i famshëm i Princeshë Dianës, Andrew Morton, zbulon: “Një mik i pasur sipërmarrës pretendoi se martesa përfundoi aq papritur sa Meghan i ktheu Trevorit unazat e saj të dasmës dhe fejesës me diamantë. Një tjetër konfirmoi se vendimi për t’i dhënë fund martesës ishte marrë nga Meghan dhe se ajo kishte dalë “krejtësisht e paqartë”.

Që nga nisja e rrugëve të tyre të ndara, të dy kanë jetuar jetë shumë të ndryshme, me ish-aktoren që u martua me djalin më të vogël të mbretit Charles dhe më pas u bë një mbretërore që punonte.

Ndërkohë, Trevor u martua përsëri, me nutricionisten dhe trashëgimtaren shumë milionëshe, Tracey Kurland. Ata kanë dy vajza së bashku.

Harry dhe Meghan mahnitën botën kur u tërhoqën si anëtarë të familjes mbretërore dhe u zhvendosën në SHBA, ku tani jetojnë me dy fëmijët e tyre, Princin Archie dhe Princeshën Lilibet. Ka spekulime se Meghan Markle po i rikthehet aktrimit pasi planifikon rikthimin në Hollywood.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *