• |
ide | kryesore

Aksident në Tiranë, përplaset për vdekje nga makina 74-vjeçari

Lajme, Të fundit
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident me pasojë vdekjen e një të moshuari ka ndodhur në kryeqytet. Policia bën të ditur se personi me inicialet I. Q., 30 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar automjetin, në Rrugën e Dibrës, ka aksidentuar shtetasin I. Q., 74 vjeç, banues në Tiranë, i cili ka ndërruar jetë më pas, në spital.


NJOFTIMI I POLICISË“I. Q., 30 vjeç, banues në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin, në Rrugën e Dibrës, ka aksidentuar shtetasin I. Q., 74 vjeç, banues në Tiranë, i cili ka ndërruar jetë më pas, në spital”1 Comment

  1. Hajt mo se nej IQ paska aksidentuar nje IQ tjeter…… Ndoshta atij IQ-se pare do ti vije dita ta aksidentojne vete ate nga ndonjeIQ tjeter dhe keshtu do vazhdoje zinxhiri, ne mos IQ ndonje QI, etj. Kete pune kemi ne ketu, injorante qe ecin me shpejtesi ne rruget e ngushta te qytetit se u duket vetja gangstera, kalimtare qe ecin ne rruge (ne pjesem me te madhe ngaqe nuk ka trotuare ose trotuaret jane te zene) pa kujdes dhe pa e pasur mendjen. Albanistan hesapi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *