• |
ide | kryesore

“Ç’punë kam unë me vëllain” gallatë në rrjetet sociale me skandalin e Ministrit të Brendshëm

Pikante

Në rrjetet sociale ka shpërthyer humori me qëndrimin që mbajti Ministri i Brendshëm për dënimin dhe mosekstradimin e të vëllait Agron Xhafaj, i dënuar për trafik droge dhe pjesëmarrje në grupe kriminale në Itali. Bien në sy “memet” e Genc Sejkos, një prej autorëve më thumbues në rrjetet sociale. 

3 Comments

  1. Kemi pare Berishen qe nuk njeh djalin dhe mohon baxhanaku kur ishte ne pushtet e po meremi me kete gje qe ka ndodh ne 2002

    1. Jo ore, te mos merremi thua?? Mjafton qe Fatmiri te na thote te verteten se “nuk i erdhi urdheri nga Italia” ha ha ha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu