• |
ide | kryesore

Meghan Markle e zhveshur, fotoja që u fshi menjëherë (FOTO)

Paparazzi, Slider

Para se të bëhej pjesë e familjes mbretërore dhe të merrte titullin dukesha e Sussex, Meghan Markle ishte një vajzë e thjeshtë që i pëlqente të bënte joga.

Ish-aktorja e serialeve televizive amerikane para se të bëhej pjesë e familjes mbretërore ka qenë mjaft aktive në Instagram ku postonte foto të përditshmërisë së saj e sidomos duke bërë joga.  Në një prej fotove të saj, ajo shihet teksa merr një pozicion mjaft të komplikuar me bikini jeshile.

Por fotoja shpejt është fshirë nga rrjetet sociale bashkë me llogaritë e saj që pasi ajo u martua me princin Harry. 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu