• |
ide | kryesore

Si t’i shpëtosh vapës në Tiranë (FOTO)

Lajme, Të fundit


Vala e të nxehtit ka përfshirë edhe vendin tonë gjatë ditës së sotme. Këto foto të ofruara nga LSA tregojnë qytetarë të ndryshëm që freskohen edhe në vende publike në Tiranë.

Megjithatë, ditë edhe më të nxehta pritet nga e mërkura dhe e enjtja duke shkuar në 39 gradë. Instituti i Gjeoshkencave në raportet ditore bënë të ditur se në këto vlera do të mbetey java, pavarësisht se do të ketë prezencë të lehtë të reshjeve në qarqet: Shkodër, Kukës, Dibër dhe Gjirokastër.


1 Comment

  1. futuni ne byth te rames e erionka velines,kan vend ende erionka ju mbeshtjell ne jastek griselde e rama ne lekuren e ngjales se metes qe meta i dha ne lalz,apo rama e hengri ngjalen me leKur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *